O mnie /wersja 2017-2020/

No to co my tu znajdziemy ciekawego?

Zależy co ucieszy Twoje oko, wymaluje uśmiech na twarzy lub czasem poruszy serce. Zależy na jakim etapie życia jesteś, czy potrzebujez kopa do działania, motywacji i wsparcia?

Czy lubisz szczerość, delikatnie przeplatany sarkazm i wtapiane w tekst poczucie humoru.

                                           Witaj na moim blogu!

Nazywam się Angelina i dążę do swoich marzeń. Zanim udało mi się je jasno sprecyzować, określić co tak naprawdę chcę w życiu i co mi sprawia satysfakcję czułam się jak buszujący w zbożu.

Nie te studia, jaka praca, gdzie mieszkać, jak żyć – panie premierze – jak  ż y ć  (ok tematów politycznych tu nie będzie).

 

Na blogu przedstawię Wam moją walkę. Walkę z samą sobą, z szarą rzeczywistością, która mnie otaczała i z życiem, które przestało mi się podobać.
Pokażę Wam moją pracę nad sobą. Kroki jakie podejmowałam, pytania na które sobie odpowiadałam, emocje z którymi się zmagałam.
Nawyki, które chciałam wypracować i zmienić. Cele, które chciałam i chcę osiągnąć.
Garść motywacji płynącej prosto z serca, inspiracji wśród innych osób.

Zderzenie z dorosłością – jak ją ogarnąć?

Macierzyństwo – jak tu nie zaginąć? Gdzie jest balans?

Beka? Czyli przypałowe akcje życiowe.

To właśnie tutaj znajdziesz. Jeżeli lubisz się pośmiać, wzruszyć i czasem zaczerpnąć skądś energii to witam Cię w moich kręgach. Dodatkowo będą się tu przewijały wpisy ze zdjęciami o modzie dla chłopca i matki, co to uwielbia łączyć sportowy styl z dziewczęcym motywem. Nutka lifestylu i fotorelacji z podróży też się znajdzie.

Na sam koniec przyznam się, że również lubię być motywowana, wspierana w swoich działaniach, także będzie mi niezmiernie miło (ok, po prostu będę się jarać), jak zostawisz po sobie ślad. Komentarz tu czy na facebooku lub na instagramie.

Jesteś?

 

3 myśli na temat “O mnie /wersja 2017-2020/

Dodaj komentarz